Tulevat tapahtumat

pe 30.9 18:30 Raamattuluokka kodeissa 
7-8lk Merituuli 29, 4-6lk Vörkkelipiha 6
su 2.10 12:00 Pyhäkoulu, ruokailu ry:llä
su 2.10 13:30 Seurat ry:llä
Si14, Pekka Pöyhtäri
pe 7.10 18:30 Raamattuluokka ry:llä
la 8.10 18:00 Nuortenilta 
Ry:llä.
su 9.10 17:00 Perheseurat ry:llä
Si15, Pentti Eskola, Eero Lahtinen
ti 11.10 13:00 Eläkepiiri seurakuntatalolla
pe 14.10 18:30 Raamattuluokka ry:llä
pe 14.10 18:30 Nuorteniltakylä 
Järjestetään kodeissa
su 16.10 12:00 Seurakuntapäivät. Ruokailu klo 12.00. Alustus klo 13.00 ry:llä
Si16,
ke 19.10 18:00 Rippikoululaisten kodinilta ry:llä
Si17,
su 23.10 17:00 Seurat ry:llä
Si18, Juhani Kallioranta, Keith Hakso,
su 30.10 10:00 Jokikylän ry:n kirkkopyhä 
su 30.10 17:00 Seurat seurakuntatalolla
Si 1 ja 2, Tapani Alakärppä
pe 4.11 18:30 Kodin ilta ry:llä
Si3,
la 5.11 18:00 Kellon ry:n isot seurat 
su 6.11 13:00 Kellon ry:n isot seurat 
su 6.11 17:00 Seurat ry:llä
Si4, Timo Vänttilä
su 6.11 18:00 Kellon ry:n isot seurat 
pe 11.11 18:30 Raamattuluokka ry:llä
la 12.11 18:00 Nuortenilta 
Jokikylän ry:llä
su 13.11 Isänpäivä 
ti 15.11 13:00 Eläkepiiri seurakuntatalolla
pe 18.11 18:30 Raamattuluokka kodeissa 
7-8lk Jokelantie 233, 4-6lk Jokelantie 235
su 20.11 17:00 Perheseurat ry:llä
Si5, Timo Kosola, Jukka Nissilä
to 24.11 18:00 Sisarpiiri ry:llä
pe 25.11 18:30 Raamattuluokka kodeissa 
7-8lk Martinniementie 99, 4-6lk Ristivyö 3
la 26.11 18:30 Nuorteniltakylä 
Järjestetään kodeissa.
su 27.11 17:00 Seurat ry:llä
Si6, Kyösti Hyry, Keith Hakso
pe 2.12 18:30 Raamattuluokka kodeissa 
7-8lk Lenkkipolku 18, 4-6lk Isoniityntie 8
su 4.12 12:00 Pyhäkoulu ja ruokailu ry:llä
su 4.12 13:30 Seurat ry:llä
Si7, Tuomas Holma
ti 6.12 Itsenäisyyspäivän seurat kellon ry:llä 
pe 9.12 18:30 Raamattuluokka ry:llä
su 11.12 17:00 Seurat, radiointi radio pookiin ry:llä
Radiointi, Si8, Jari Latvala
pe 16.12 18:30 Raamattuluokka 
paikka tarkentuu
su 18.12 15:00 Joulujuhla kirkossa Haukiputaan kirkossa
Si9,
ma 26.12 17:00 Tapaninpäiväseurat ry:llä
Si10,
su 1.1 17:00 Seurat ry:llä
Si11,
pe 6.1 12:00 Loppiaisseurat ja ruokailu ry:llä
Si12,
pe 6.1 18:00 Viikkomessu kirkossa Haukiputaan kirkossa
Saarna: Jaakko Kaltakari
su 8.1 17:00 Perheseurat ry:llä
Si13,
pe 13.1 18:30 Raamattuluokka 
Raamattuluokka kodeissa
su 15.1 17:00 Seurat ry:llä
Si14, Timo Vänttilä
pe 20.1 18:30 Raamattuluokka ry:llä
su 22.1 17:00 Seurat ry:llä
Si15, Tapani Alakärppä
to 26.1 18:00 Sisarpiiri 
pe 27.1 18:30 Raamattuluokka 
Raamattuluokka kodeissa
su 29.1 17:00 Seurat seurakuntatalolla
Si 16 ja 17, Pekka Pöyhtäri, Samuli Ruusuvuori
pe 3.2 18:30 Raamattuluokka ry:llä
su 5.2 12:00 Pyhäkoulu ja ruokailu ry:llä
Seurat klo 13:30
su 5.2 13:30 Seurat ry:llä
Si18, Tuomas Holma
pe 10.2 18:30 Raamattuluokka 
Raamattuluokka kodeissa
su 12.2 17:00 Perheseurat ry:llä
Si1,
pe 17.2 18:30 Raamattuluokka ry:llä
su 19.2 17:00 Vuosikokokous ja seurat ry:llä
Si2, Keith Hakso
pe 24.2 18:30 Raamattuluokka 
Raamattuluokka kodeissa
su 26.2 14:00 Seurat palvelukoti kultasimpussa 
Juhani Kinnunen, I:?, Sk:?
su 26.2 17:00 Seurat Haukiputaan kirkossa
Si3,
pe 3.3 18:30 Raamattuluokka ry:llä
su 5.3 17:00 Seurat ry:llä
Si4,
su 12.3 17:00 Perheseurat ry:llä
Si5,
pe 17.3 18:30 Raamattuluokka 
Raamattuluokka kodeissa
su 19.3 15:00 Seurakuntapäivät ry:llä
Si6
pe 24.3 18:30 Raamattuluokka ry:llä
su 26.3 14:00 Seurat palvelukoti kultasimpussa 
Tapani Alakärppä, I:?, Sk:?
su 26.3 17:00 Seurat, radiointi radio pookiin ry:llä
Si7, Jaakko Kaltakari, Jukka Nissilä
pe 31.3 18:30 Raamattuluokka ry:llä
pe 14.4 18:30 Raamattuluokka ry:llä
pe 21.4 18:30 Raamattuluokka ry:llä
pe 28.4 18:30 Raamattuluokka ry:llä
su 30.4 14:00 Seurat palvelukoti kultasimpussa 
Jaakko Kaltakari, I?, Sk:?
pe 5.5 18:30 Raamattuluokka ry:llä
pe 12.5 18:30 Raamattuluokka ry:llä
pe 19.5 18:30 Raamattuluokka 
su 25.6 14:00 Seurat palvelukoti kultasimpussa 
Jukka Nissilä, I:?, Sk:?
la 12.8 18:00 Kesäseurat ry:llä
su 13.8 12:00 Kesäseurat ry:llä
su 13.8 17:00 Kesäseurat ry:llä